Войти в Аккаунт

Регистрация

Желаете удобнее спланировать свои Оранжевые Выходные? Будучи зарегистрированным Клиентом, Вы сможете видеть резервации туров, счета, статусы, сохранить тур-программы, а так же по возвращению с поездки поделится впечатлениями.
Имя пользователя*
Пароль*
Подтвердить пароль*
Имя*
Фамилия*
Дата Рождения*
Email*
Номер тел.*
Страна*
* Создавая свой аккаунт Туриста Вы соглашаетесь с Условиями использования и Политикой конфиденциальности . А так же согласны получать наши Новинки и Особые предложения.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

У ВАС УЖЕ ЕСТЬ АККАУНТ ТУРИСТА?

Войти в Аккаунт
+371 277 39 204 Info@OrangeWeekends.lv

Войти в Аккаунт

Регистрация

Желаете удобнее спланировать свои Оранжевые Выходные? Будучи зарегистрированным Клиентом, Вы сможете видеть резервации туров, счета, статусы, сохранить тур-программы, а так же по возвращению с поездки поделится впечатлениями.
Имя пользователя*
Пароль*
Подтвердить пароль*
Имя*
Фамилия*
Дата Рождения*
Email*
Номер тел.*
Страна*
* Создавая свой аккаунт Туриста Вы соглашаетесь с Условиями использования и Политикой конфиденциальности . А так же согласны получать наши Новинки и Особые предложения.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

У ВАС УЖЕ ЕСТЬ АККАУНТ ТУРИСТА?

Войти в Аккаунт

Jūras svētki Ventspilī: Livonijas ordeņa pils, Piejūras brīvdabas muzejs, Mazbānītis un Kuģītis

0
Цена
От€32.72€22.00
Цена
От€32.72€22.00
Ваше Имя/Фамилия*
Ваш емайл*
Ваш номер тел.*
Виберите тему*
Число туристов
Желаемый месяц
Ваш Вопрос*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Сохранить в Избранное

Чтобы добавить туры в избранное необходимо иметь аккаунт Туриста

648

Преимущества для Клиентов

 • Программа Бонусов для клиентов-Друзей Orange Weekends
 • Резервируй места сейчас, а плати позже!
 • Безопасная и удобная оплата

Вопросы?

Пожалуйста, звоните или пишите нам на WhatsApp! Будем рады Вам ответить! Наши профессиональные консультанты по туризму с удовольствием помогут Вам выбрать тур-программу и посоветуют выгодную Акцию.

+371 277 39 204

info@orangeweekends.lv

8:00-21:00/22:00
Rīga-Ventspils-Rīga
Jūl. | Aug. |
Ceļojuma apraksts

Dodies vienas dienas ekskursijā uz Ventspils Jūras svētkiem. Atklāsim Ventspils pilsētas valdzinājumu un sajutīsim Jūras svētku garu, apmeklēsim satriecošo Livonijas ordeņa pili un izbrauksim ar mazbānīti un kuģīti «Hercogs Jēkabs».

Viena no skaistākām un sakoptākām Latvijas pilsētām — Ventspils, atklās mums savus vēstures noslēpumus. Ekskursijā pa pilsētu dosimies uz fascinējošo Reņķa dārzu, Rātslaukumu, apskatīsim pareizo laiku uz Ziedu pulksteņa, uzzināsim Ceļojošās govs stāstu un Kr.Valdemāra noslēpumus.

Apmeklēsim nozīmīgāko pie jūras pilsētas vasaras pasākumu — Ventspils Jūras svētkus. Izbaudīsim Jūras svētku gaisotni piejūras brīvdabas muzejā, ostas promenādē, teātra namā, laukumā pie Pārventas bibliotēkas, un citur pilsētā.

Dosimies baudīt otrās Jūras svētku dienas programmu Piejūras brīvdabas muzejā, kur mūs sagaida lauku labumu tirdziņš, dziesmas, dejas, u.c. Apmeklēsim vienīgo tieši zvejniecībai veltīto brīvdabas muzeju Latvijā ar zvejnieku sētām, klētīm un vējdzirnavām, tīklu būdām, jūras zvejas laivām un citiem eksponātiem. Muzejā ir apskatāmi vairāk nekā 20 000 priekšmetu, kas atspoguļo latviešu un lībiešu zemnieku un zvejnieku dzīvi. Apskatīsim Baltijas valstīs lielāko enkuru kolekciju ar vairāk kā 100 eksponātiem no 17.gs. līdz pat mūsdienām.

Dosimies uz senāko Ventspils būvi — Livonijas ordeņa pili, kur atrodas pilsētas muzejs. Livonijas ordeņa pilī iepazīsim pilsētas vēsturi un pils pagalmā, izbaudīsim svinīgo programmu, ar vairākiem teatrāliem un muzikāliem priekšnesumiem.

Izbrauksim ar 1916. gada Mazbānīti un apskatīsim Enkuru parku. Kā arī dosimies braucienā ar kuģītis «Hercogs Jēkabs» pa Ventas upi, kur izbaudīsim gleznainos skatus uz Ventspils pilsētu un brīvostas industriālo darbību.

Izbraukšanas un Atgriešanās vieta

Rīgas pilsētas centrs (Stacijas Laukums, Strelnieku laukums vai Centrāltirgus)

Izbraukšanas laiks

8:00 pulcešanās, sākot no 7:45

Ceļazīmes cenā iekļauts

 • Brauciens turp un atpakaļ tūristu klases autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)
 • Ekskursija Ventspilī (Bez papildus maksas)

Ceļazīmes cenā nav iekļauts

Jūsu papildus izdevumi
 • Ieejas biļetes apskates objektos un muzejos
 • Pusdienas un citi ēdināšanas izdevumi
 • Suvenīri
 • Apdrošināšana
 • Degustācijas un radošās darbnīcas
 • Izdevumi uz cita veida izklaides vietām (piem. Akvaparks, SPA kompleks)
Jūsu papildus izdevumi:
 • Brauciens ar kuģīti "Hercogs Jēkabs" apmeklējums: pieaug: 1,40 € ; bērniem: 0,60 € (skolēniem, studentiem ar ISIC karti, LR pensionāriem, invalīdiem)
 • Brauciens ar mazbānīti: pieaug: 1,40 € ; bērniem: 0,70 € (skolēniem, studentiem ar ISIC karti, LR pensionāriem, invalīdiem)
 • Piejūras brīvdabas muzeja apmeklējums: pieaug: 1,40 € ; bērniem: 0,60 € (skolēniem, studentiem ar ISIC karti, LR pensionāriem, invalīdiem)
 • Livonijas ordeņa pils apmeklējums: pieaug: 2,10 € ; bērniem: 1,10 € (skolēniem, studentiem ar ISIC karti, LR pensionāriem, invalīdiem) + Ekskursija muzejā 0,73 centi, ja grupā ir nemazāk par 15 cilv. (cena var mainīties atkarībā no grupas lieluma)

Visas norādītās cenas ir saskaņā ar muzeju un izklaižu vietu oficiālo cenrādi, kas ir publicēts mājas lapā.

Ceļojuma programma

8:00 Izbraukšana no Rīgas

ap plkst. 11:00Ierašanās Ventspilī

Ventspils ziedu paklāji

Pilsētas vēsturiskā apskate

Apskates objekti:

Livonijas ordeņpils, Rātslaukums, Reņķa, dārzs, Enkuru parks, Dzirnavu laukums, Ziedu pulkstenis, Kr. Valdemāra piemineklis, Ceļojošā govs, Dienvidu mols, Mazbānītis, Jūrakmens, u.c.

Jūras svētku apmeklējums

Ventspils jūras svētki

Piejūras brīvdabas muzeja apmeklējums

Piejūras brīvdabas muzejs - Ventspils

Brauciens ar Mazbānīti

Mazbānītis - Ventspils

Livonijas ordeņpils apmeklējums

Livonijas ordeņpils

Brauciens ar kuģīti pa Ventas upi

Brauciens ar kuģīti

Brīvais laiks pilsētā tiem, kas apmeklēja visus iepriekš minētos apskates objektus un atrakcas

Mājupceļš

ap plkst. 21:00/22:00Atgriešanās Rīgā

Ceļazīmes cena
Ceļazīme pieaug. 2 Draugu Akcija 3 Draugi un vairāk Dzimšanas dienas Akcija + Divi draugi + 1 Gaviļnieks
Atlaide 41% +20% +30% līdz 100%
Noteikumi: 1 + 1 1 + 1 + 1 Gaviļnieks ceļo — PAR BRĪVU!
Ceļazīmes cena (vienai pers.)

€ 21,19

€ 32,72

€ 16,95 € 14,83 € 21,19
Cena kopā: € 33,90 € 44,49 € 42,38
cilv. skaits komplektā (Ceļazīme divām pers.) (Ceļazīme trim pers.) Ceļazīme divām pers. + 1 Gaviļnieks ceļo — PAR BRĪVU!

(Draugu Akcija attiecās uz personām vecākām par 15 gadiem )

Bērnu biļete: 0-3 gadi 4-7 gadi 8-14 gadi Ģimenes komplekts Stud. un Pens.
Akcija 50% 55% 60% 2 pieaug. + 1 bērns VAI 2 bērni + 1 pieaug.

5% Atlaide

ar apliecību

Ceļazīmes cena:

€ 13,08

€ 32,72

€ 14,72

€ 32,72

€ 16,35

€ 32,72

€ 50,37

(Ceļazīme trim cilv.)

€ 20,13

(Ģimenes komplekta piedāvājums attiecas uz bērniem līdz 14 gadu vecuma)

Papildus Atlaide

Veicot ceļojuma rezervāciju 7 pers. un vairāk automātiski tiks piemērota papildus Atlaide

Informācija
 • Lai dotos ceļojumā jums ir nepieciešama pase, kas ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena un ir izdota pēc 2002.gada 30.jūnija. Vai ID karte.
 • Citas valsts iedzīvotājiem ir nepieciešama pase ar uzturēšanās atļauju Latvijā
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) nepieciešams ņemt līdzi pasi un dzimšanas apliecību. Gadījumā ja bērns dodas braucienā bez vecākiem, nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku atļauja
BUJ
Biežāk uzdotie Jautājumi par braucienu

Kur ir Izbraukšanas vieta?

Vienmēr ērta vieta no Rīgas pilsētas centra, mēs mēdzam izbraukt no Stacijas laukuma, Strelnieku laukuma un Centrāltirgus (vieta katram ceļojumam tiek noteikta atsevišķi). Informācija par Izbraukšanas vietu atnāk visiem ceļotājiem 2 darba dienas pirms ceļojuma datuma SMS uz galvenā ceļotāja tel. numuru. Ja gadījumā, Jūs vēlaties piebiedroties braucienam kaut kur paceļam tas ir jāatrunā/jānorāda veicot ceļojuma rezervāciju.

Ar kādu autobusu braucam?

Mēs braucam ar komfortabliem Tūrisma klases autobusiem ar ērtiem sēdekļiem, kondicionieri, lūkām, lielu bagāžnieku, ērtiem plauktiņiem, u.c. Transports sākot no 16, 17, 19, 27, 34 vietīgiem busiņiem un līdz pat 44, 47, 53 vietīgiem autobusiem (transportlīdzekļa izmērs ir atkarīgs no ceļotāju skaita).

Kādā valodā notiek ekskursija?

Mūsu grupas vadītājs/a vada programmu Latviešu val. tulkojot uz Krievu val. (pēc vajadzības). Vietējais gids ārzemēs vada programmu Krievu val., ja ir nepieciešamība mūsu grupas vadītājs/a var pārtulkot visu uz Latviešu val.

Vai esam vieni paši braucienā?

Braucienā no mūsu puses izņemot profesionālu šoferi ar Jums dodas arī atsaucīgs, laipns un draudzīgs grupas vadītājs/a, kas ceļojuma laikā parūpēsies par programmas satura atbilstību. Kā arī, lai bez papildus iekavēšanas visu var kvalitatīvi apmeklēt. Mūsu grupas vadītājs/a iepazīstinās Jūs ar apskates objektiem, pilsētām un izklaides vietām.

Vai ir vietējais gids?

Katrā no apskates vietām, objektiem var būt savs vietējais gids, kas var daudz labāk iepazīstināt ar noteiktu vietu (piem. pastaiga starp koku galotnēm Anīkščos, u.c.), paskaidrot ražošanas procesus (piem. šokolādes muzejā, Šakotis tortes cepšana, Alus darītava, u.c.), jeb tiek speciāli ataicināts, lai iepazīstinātu ar savu pilsētu (piem. ekskursija Ventspilī, Kuldīgā, u.c.).

Vai ir paredzēts laiks pusdienām un citām ēdienreizēm?

Braucienā ir iespējams ieturēt gan brokastis, gan vakariņas, apstāšanas laikā, degvielas uzpildes stacijā. Pieredzējuši ceļotāji bieži vien ņem līdzi kaut ko ēdamu (piem. sviestmaizes, augļus, dārzeņus, u.c.) un dzeramo ( piem. ūdeni). Mūsu ceļojumos ir vienmēr paredzēts laiks pusdienām vai arī piedāvātas grupas pusdienas. Pusdienās ir vienmēr piedāvāta ēdienkarte ar nacionālo un eiropiešu virtuvi par grupām draudzīgām cenām ( no 1,50 EUR līdz 9,00 EUR cena atkarībā no reģiona, jeb pilsētas).

Vai autobusā ir tualete?

Katrā brauciena virzienā ir paredzēts apstāšanas laiks, degvielas uzpildes stacijā, jeb uz robežas, kurā ir iespējams apmeklēt ērtības — tualetes. Pēc nepieciešamības ir iespējams protams arī papildus apstāšanās reize, jeb apmeklēt tualeti autobusā (atkarībā no autobusa lieluma). Pārbraucieni līdz apskates objektiem un laiks tajos, faktiski ir saplānots, tā lai Jūs jūtaties ērti visa ceļojuma laikā un Jums ir iespēja un laiks apmeklēt ērtības.

Vai pietiks laika apskatīt visu ieplānoto?

Katrs ceļojums ir saplānots domājot par tūristu – par Jums! Katrā objektā ir atveltīts pietiekošs laiks tā apskatei un izbaudīšanai. Programmas ir saplānotas, tā lai varētu iepazīt, pēc iespējas vairāk vietu un kvalitatīvi tās izbaudīt.

Kā ģērbties ceļojumā?

Iesakām izvēlēties ērtu apģērbu un it īpaši apavus (piem. dažos objektos ir aizliegts apmeklēt ar augstiem papēžiem). Pēc nepieciešamības var paņemt līdzi maiņas apģērbu.

Ko ņemt līdzi autobusā?

Iesakām paņemt līdzi kaut ko dzeramu (piem. ūdeni, tēju termosā, u.c.). Jūsu komfortam pārbrauciena laikā var paņemt spilvenu, pledu, kādu labu žurnālu vai grāmatu.

Vai varēs uzlādēt telefonu/planšeti/kameru autobusā?

Jā. Protams, tikai paņemiet līdzi savu vadu no viedierīces, planšetes vai kameras.

Ceļojuma bildes
Еще 6 человек на данный момент интересуются этой поездкой!

Резервировать поездку